Výhody online hracích automatov

 

Obrovské jackpoty hracích automatov

Hranie hracích automatov na internete prináša oproti hraniu v kamenných herniach omnoho viac výhod, ako by ste si mysleli.

 

Výhra jackpotu na online hracom automate už splnila sny mnohým hráčom. Ich výška pravidelne rastie do miliónových výšok.

Prečítajte si viac »   Prečítajte si viac »

Menu

Odporúčané herne

1. CasinoEuro
2. Kajot
3. bet-at-home
4. bet365

Online automaty 

Ďalšie stránky

Zodpovedné hranie výherných automatov na internete

Zodpovedné hranie hracích automatov

V poslednej dobe počuť mnoho hlasov odsudzujúcich výherné automaty a online hazardné hry. Zneužívajú dnes kasína závislosť hráčov na hazarde? Nemyslím si.

Človek sa stáva závislým na mnohých veciach. Existuje závislosť na hazarde (ruleta, kartové hry, hracie automaty, stávkovanie), alkohole, jedle, počítačových hrách, sexe, ale aj napríklad závislosť na práci - workoholizmus. Záleží na každom jednotlivcovi, čo pre neho znamenajú bežné veci okolo neho. Slabší jedinci môžu skĺznuť do akejkoľvek závislosti.

Kasína tu existujú stovky rokov a pre hráčov ponúkajú vzrušenie z hry. Posledné desaťročia ponúkajú na internete tento druh zábavy tzv. online kasína. Väčšina bežných hráčov ide skúsiť šťastie s vopred stanoveným rozpočtom. Vedia, že túto čiastku môžu prehrať. Ale nie každý prehráva a mnohým hráčom sa podarí odniesť si z kasína slušné výhry. Ešte väčšia šanca čaká na hráčov v online kasínach, kde sú pomery medzi stávkami a výhrami výhodnejšie.

Ako spoznať, kedy sa už pri hraní hracích automatov nejedná o zábavu, ale o závislosť? Existujú príznaky, ktoré si všimnú ľudia okolo vás. Vidia, že kôli hre zanedbávate rodinu, priateľov, prácu. Ďalšie príznaky si musíte uvedomiť vy. Prekračujete rozpočet, ktorý ste chceli pôvodne do hazardnej hry vložiť, snažíte sa dohnať včerajšiu prehru a veríte že dnes vyhráte všetko naspäť.

Hneď keď spozorujete niektoré príznaky, požiadajte o pomoc! Aj samotné online kasína majú nástroje na pomoc závislým hráčom. Nastavte si vo vašom hráčskom účte limity na stávky! Určite vám pomôžu aj priatelia okolo vás. Kontaktujte sa na komunity, pomáhajúce liečiť závislosť. Tu je zopár tipov:

Gambling Therapy
GAMECARE
Gamblers Anonymous International