Výhody online hracích automatov

 

Obrovské jackpoty hracích automatov

Hranie hracích automatov na internete prináša oproti hraniu v kamenných herniach omnoho viac výhod, ako by ste si mysleli.

 

Výhra jackpotu na online hracom automate už splnila sny mnohým hráčom. Ich výška pravidelne rastie do miliónových výšok.

Prečítajte si viac »   Prečítajte si viac »

Menu

Odporúčané herne

1. CasinoEuro
2. Kajot
3. bet-at-home
4. bet365

Online automaty 

Ďalšie stránky

Online ruleta a kartové hry

Čo prvé vás napadne, keď sa povie „kasíno“? Hracie automaty sú síce medzi hráčmi veľmi obľúbené, ale takmer každého napadne ruleta, poker či blackjack. Sú to hry, ktoré evokujú tú pravú kasínovú atmosféru.

Online ruleta

Kasínová hra ruleta

Ruleta nechýba v žiadnom kasíne, kamennom, ani tom virtuálnom. Možno ani neviete, ale existujú viaceré varianty tejto hry: francúzska ruleta, európska ruleta a americká ruleta.

Americká ruleta má na rozdiel od dvoch európskych variant až dve zelené políčka: nulu a dvojitú nulu. Francúzska ruleta je od európskej rozdielna hlavne v inom rozložení stávkovacích políčok.

Poker

Kasínová hra poker

Poker nie je iba výsadou kasína, hrá sa takmer všade. Môžete si ho zahrať v pokrových kluboch za drobné, i na pravidelných turnajoch s vysokou garantovanou výhrou. Popri živom pokri je čoraz viac obľúbený online poker, kde pri stole môžete stretnúť hráčov z celého sveta. Cieľom hry je dosiahnúť vyššie hodnotenú kombináciu kariet ako vaši súperi.

Blackjack

Kasínová hra blackjack

Kartová hra Black Jack je populárna v kasínach po celom svete. Teoretická výhoda hry je totiž na strane hráča, ktorý má väčšiu matematickú výhodu ako samotné kasíno. Vyžaduje si to však vedomosti, dlhoročnú prax a neomylnosť, aby sa hráč zachoval optimálne pri každej jednej hre. Existuje jednoduchá základná stratégia blackjacku, pri ktorej dodržiavaní by ste mali hrať s krupiérom rovnocennú hru. Pokročilé techniky, akými sú počítanie kariet, by mali vytvárať výhodu hráča nad krupiérom. Kasína sa proti profi hráčom samozrejme bránia, používaním viacerých balíčkov kariet pri hre, či opakovaným premiešavaním kariet.

Na internete existujú popri klasickej hre s jedným balíčkom kariet aj ďalšie varianty tejto hry. Populárne sú online turnaje v Blackjacku, ktoré nájdete v ponuke každého online kasína.

Baccarat

Baccarat nie je v Európe až taký známy, ale postupne si získava čoraz viac fanúšikov. Hráč má za úlohu uhádnuť, ktorá karta bude vyššia. Môže vsadiť aj na remízu.