Výhody online hracích automatov

 

Obrovské jackpoty hracích automatov

Hranie hracích automatov na internete prináša oproti hraniu v kamenných herniach omnoho viac výhod, ako by ste si mysleli.

 

Výhra jackpotu na online hracom automate už splnila sny mnohým hráčom. Ich výška pravidelne rastie do miliónových výšok.

Prečítajte si viac »   Prečítajte si viac »

Menu

Odporúčané herne

1. CasinoEuro
2. Kajot
3. bet-at-home
4. bet365

Online automaty 

Ďalšie stránky

Video automat Book of Ra Deluxe

Automat Book of Ra bezpochyby patrí medzi najslávnejšie online automatové hry na svete. Netají sa svojou inšpiráciou dobrodružstvami legendárneho archeológa Indiana Jonesa a k skvelému dobrodružstvu pridáva naviac možnosť vyhrať zaujímavé peniaze.

Book of Ra Deluxe je 5 valcový automat s 10 výhernými líniami a naozaj zaujímavými a štedrými bonusmi. Vašou úlohou je samozrejme vytočiť na valcoch čo najvýhodnejšiu výhernú kombináciu.

To čo online automat Book of Ra preslávilo najviac je však bonusová hra. Stačí vytočiť na valcoch tri symboly knihy Ra a začnú sa diať veci. Získate 10 free spinov a bonusový symbol, ktorý ak vytočíte, kdekoľvek na valci, rozšíri sa po celom valci. Máte tak veľkú šancu vyhrať zaujímavé sumy. Navyše ak sa vám podarí vytočiť až 5 rovnakých symbolov, kdekoľvek na valcoch, získavate full house. Vtedy vám automat Book of Ra vyplatí sumu za 5 symbolov na všetkých dostupných líniách.

Výhernosť automatu sa navyše pohybuje na príjemných 94,26 %, takže šanca vyhrať vôbec nie je malá. Jednu z najobľúbenejších automatových hier na svete si navyše v každom dobrom kasíne môžete skúsiť zadarmo, takže niet na čo čakať. Pustite sa do hry.

Hraj automaty v online kasíne »»