Výhody online hracích automatov

 

Obrovské jackpoty hracích automatov

Hranie hracích automatov na internete prináša oproti hraniu v kamenných herniach omnoho viac výhod, ako by ste si mysleli.

 

Výhra jackpotu na online hracom automate už splnila sny mnohým hráčom. Ich výška pravidelne rastie do miliónových výšok.

Prečítajte si viac »   Prečítajte si viac »

Menu

Odporúčané herne

1. CasinoEuro
2. Kajot
3. bet-at-home
4. bet365

Online automaty 

Ďalšie stránky

Video automat Lost Island

Preskúmali sme zabudnutý ostrov v online automate Lost Island od Net Entertainment a príjemne nás prekvapil. Naše video vám ukáže, ako sa dá jednoducho vyhrať naozaj pekná výhra. Uvidíte, ako sme získali 3 symboly prehistorického počítacieho zariadenia od tajomného kmeňa, ktoré spustilo bonusovú hru.

Získate 10 roztočení zdarma a vstúpite na lúku s lotosovými kvetmi, na ktorej môžete vyhrať až 25 000 mincí. Keď začnete otáčať zadarmo, v strede tretieho valca sa zobrazí Wild symbol, ktorý zostane na rovnakej pozícii počas celej bonusovej hry na automate Lost Island.

Video automat Lost Island má unikátne Wild symboly, ktoré samozrejme nahrádzajú všetky ostatné symboly, no majú aj 1 špeciálnu vlastnosť navyše. Každý Wild symbol zaisťuje, že výsledná výhra sa vynásobí určitým násobkom. Získajte 5 Wild symbolov a výhra bude až 5 násobná.

Video automat Lost Island má 5 valcov, 20 výherných línií, Wild symboly, multiplikátory a bezplatné otočenia pre každého z vás.

Hraj automaty v online kasíne »»