Výhody online hracích automatov

 

Obrovské jackpoty hracích automatov

Hranie hracích automatov na internete prináša oproti hraniu v kamenných herniach omnoho viac výhod, ako by ste si mysleli.

 

Výhra jackpotu na online hracom automate už splnila sny mnohým hráčom. Ich výška pravidelne rastie do miliónových výšok.

Prečítajte si viac »   Prečítajte si viac »

Menu

Odporúčané herne

1. CasinoEuro
2. Kajot
3. bet-at-home
4. bet365

Online automaty 

Ďalšie stránky

Výherný automat Mystery Joker

Ak si priaznivcom klasických hracích automatov, Mystery Joker sa ti bude páčiť, pretože má jednoduchý spôsob hry na 5 líniách a 3 valcoch s klasickými symbolmi ako zvonec, hviezda, hrozno, čerešňa a citrón.

Bonusová hra na Mystery Joker automate je veľmi podobná ostatným bonusovkám na klasických online automatoch. Vytočíte si tri bonusové symboly v podobe šašovského klobúka, dostanete 10 otočení zadarmo. Ak si v bonusovej hre vytočíte ďalšie 3 joker symboly, dostanete extra otočenia zadarmo. Pri dvoch joker symboloch dostanete Mystery Win vo výške max. 100 mincí.

V našom videu ti ukážeme, ako získaš bonusovú hru a aké výhry ti môže priniesť až na 27 líniách. Vo videu uvidíš aj ako získať Mystery win priamo v bonusovej hre. Mystery Joker má medzi online hrami takmer každé online kasíno, takže nemusíš dlho hľadať.

Hraj automaty v online kasíne »»