Výhody online hracích automatov

 

Obrovské jackpoty hracích automatov

Hranie hracích automatov na internete prináša oproti hraniu v kamenných herniach omnoho viac výhod, ako by ste si mysleli.

 

Výhra jackpotu na online hracom automate už splnila sny mnohým hráčom. Ich výška pravidelne rastie do miliónových výšok.

Prečítajte si viac »   Prečítajte si viac »

Menu

Odporúčané herne

1. CasinoEuro
2. Kajot
3. bet-at-home
4. bet365

Online automaty 

Ďalšie stránky

Video automat Sea of Tranquility

Nový online automat od WMS Sea of Tranquility má unikátnu bonusovú hru „Close enough“ a špeciálne, expandujúce Wild symboly. Vyznačuje sa vysokou návratnosťou a je odlišný ako iné online automaty.

Sadu otočení zadarmo získate, ak si vytočíte 2 alebo viac bonusových symbolov na prvom valci a ďalších nasledujúcich valcoch. Pri dvoch po sebe nasledujúcich bonusových symboloch získate 7 roztočení zadarmo. Ak získate 3 bonusové symboly Mesiaca dostanete 10 otočení zadarmo, za 4 symboly 20 otočení a za 5 symbolov 50 otočení zadarmo.

Keďže automat má 40 výherných línií a symboly sa veľmi často opakujú na každom valci, môžete získať super výhry. Vo videu uvidíte, ako sa plavba po nočnom mori môže zmeniť na super zážitok, keďže sa výhra a počet otočení zdarma stále zvyšuje aj pri bonusovej hre.

Hraj automaty v online kasíne »»