Výhody online hracích automatov

 

Obrovské jackpoty hracích automatov

Hranie hracích automatov na internete prináša oproti hraniu v kamenných herniach omnoho viac výhod, ako by ste si mysleli.

 

Výhra jackpotu na online hracom automate už splnila sny mnohým hráčom. Ich výška pravidelne rastie do miliónových výšok.

Prečítajte si viac »   Prečítajte si viac »

Menu

Odporúčané herne

1. CasinoEuro
2. Kajot
3. bet-at-home
4. bet365

Online automaty 

Ďalšie stránky

Výherný automat Starburst

Môže byť automat nazvaný podľa karamelových cukríkov výnimočný? Ale samozrejme, že môže. A aj je. Hoci na prvý pohľad sa to zdať nemusí. 5 valcov a 10 línií, nie je nič neobvyklé, skôr podpriemer. Lenže Starburst má super vychytávku. Výhry totiž nevypláca len klasicky za rovnaké symboly umiestnené zľava doprava, ale aj za tie v opačnom smere sprava doľava. Stačí vytočiť tri výherné symboly na ľubovoľných troch valoch za sebou.

To však nie je všetko. Bonusová hra v online automate Starburst je totiž naozajstnou čerešničkou na torte. Ak vytočíte wild symbol, kdekoľvek na valci, roztiahne sa po celom valci a vy tak môžete získať super výhry aj v ďalších riadkoch automatu. Ani to však ešte nie je všetko. Ak vám padne wild symbol, riadok na ktorom sa symbol nachádza, sa zablokuje a ostatné sa potom opäť roztočia, máte tak zadarmo k dispozícii jeden free spin a opäť tak môžete získať ďalšie peniaze. Len treba počítať s tým, že pri tomto voľnom zatočení online automat Starburst vypláca len tú líniu na ktorej je dosiahnutá najvyššia výhra. Našťastie však túto líniu vypláca z oboch smerov, takže zasa malá možnosť bonusu.

Túto hru sa určite oplatí vyskúšať a ak stále máte pocit, že nie je pre vás, zahrajte si automat Starburst zadarmo v ktoromkoľvek dobrom kasíne a sami uvidíte, že sa jeho čaru prepadáva naozaj veľmi jednoducho.

Hraj automat Starburst v kasíne »»